depilacja woskiem - informacje
Ouch! Mokotowska
Ouch! wnętrze
My w magazynie Flesz - marzec 2013
zmień przyzwyczajenia na lepsze
Ramka
DEPILACJA WOSKIEM
Ouch specjalizuje się w zabiegach depilacji woskiem. Dzięki wyspecjalizowaniu w depilacji woskiem oraz doświadczeniu możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.
Korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej jakości produktów marki Lycon.

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z ZABIEGÓW DEPILACJI WOSKIEM?
Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni. Już po pierwszym seansie (najlepiej kilkakrotnie je powtarzać) włoski odrastają wolniej, są bardziej miękkie i rzadsze. W porównaniu z innymi sposobami depilacji depilacja woskiem jest szybka, dokładna i skuteczna., a efekty utrzymują się nawet 5 tygodni.

W przypadku depilacji woskiem nie występuje szkodliwe promieniowanie, dzięki czemu ryzyko podrażnień skóry w porównaniu z depilacją laserową jest niewielkie.

ZABIEG
Depilację woskiem można stosować na wszystkich częściach ciała, również na dużych powierzchniach. Przed zabiegiem kosmetyczka oczyszcza i odtłuszcza skórę przy użyciu specjalistycznych preparatów. Rozgrzany wosk (około 38 stopni Celsjusza dla wosku Lycon, około 47 stopni dla wosku Strip Wax) nakładany jest na wybraną część ciała za pomocą tzw. szpatułek, po czym usuwany jest za pomoca specjalnych pasków (lub bez pasków w przypadku wosku twardego). Po zabiegu mogą wystąpić niewielkie podrażnienia, które w większości niwelowane są dość szybko poprzez zastosowanie kremu przeciw podrażnieniom. Zabieg trwa (w zależności od depilowanej części ciała) od 5 do 15 minut.

Z powodów higienicznych w salonie Ouch nie używamy tzw. wosku w rolce.
PO ZABIEGU
W pierwszych dniach po zabiegu odradzana jest wszelka aktywność mogąca zwiększyć podrażenia (np. basen, sauna, jacuzzi, intensywne zajęcia sportowe).

Przeczytaj też: Jak przygotować się do zabiegu?

TOP 5 zabiegów
1. Nogi
2. Nogi + bikini
3. Bikini brazylijskie
4. Bikini tradycyjne
5. Pachy
SALON MOKOTOWSKA
Nasz najnowszy salon przy ulicy Mokotowskiej /róg ul. Wilczej/. Czynne również w niedzielę!
SALON BELWEDERSKA 32
Odwiedź nasz salon - znajdujemy się w centrum Warszawy, tuż naprzeciwko Hotelu Hyatt / Regent.
WARTO WIEDZIEĆ
Jak przygotować się do zabiegu?
» więcej
PISZĄ O NAS
MAGAZYN URODA
"Postaw na sprawdzone metody."
Sprawdź najnowsze doniesienia medialne.
» sprawdź
PÓJDZIE GŁADKO!
Działamy błyskawicznie - wolna chwila w przerwie na lunch wystarczy na wszystkie podstawowe zabiegi. Dyskretnie, higienicznie, profesjonalnie.
DLACZEGO WARTO NAS ODWIEDZIĆ?
Dowiedz się co nas wyróżnia. Zmień przyzwyczajenia na lepsze.
» więcej