Dlaczego warto nas odwiedzi? Najlepszy salon depilacji woskiem w Warszawie.
Ouch! Mokotowska
Ouch! wnętrze
My w magazynie Flesz - marzec 2013
zmień przyzwyczajenia na lepsze
Ramka
DLACZEGO WARTO NAS ODWIEDZIĆ?

1. Atmosfera
Salon Ouch! to nowa jakość na warszawskim rynku usług depilacji - niepowtarzalna atmosfera, indywidualne podejście do klienta, błogi spokój, kojąca muzyka i niepowtarzalny design.

2. Profesjonalizm
W naszym salonie pracuje tylko wykwalifikowany, doświadczony personel. Każdy z naszych pracowników przeszedł szczegółowe szkolenia w zakresie depilacji, teoretyczne jak i praktyczne oraz posiada wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu masz pewność, że zabiegi wykonywane są przez profesjonalistów.

3. Jakość
W OUCH! korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej jakości, profesjonalnych produktów przeznaczonych do depilacji.

LYCON
LYCON cieszy się sławą wśród wosków depilacyjnych. Stosowany jest wyłącznie w renomowanych salonach i jest najczęściej wybieranym woskiem przez profesjonalne salony w 45 krajach. Sprawdź, dlaczego celebrytki, takie jak Victoria Beckham, Sienna Miller i Emily Blunt, kochają LYCON.

STRIP WAX
Woski naturalne STRIP WAX dostępne są od 30 lat w ponad 90 krajach świata. Produkty STRIP WAX dostępne są m.in. w USA, Singapurze, Nowej Zelandii, Australii, Rosji, Chinach, na Filipinach, w Japonii oraz całej Europie. Nieustanne badania laboratoryjne pozwalają udoskonalać receptury istniejących produktów oraz tworzyć nowe linie do zastosowań profesjonalnych.

Wysokiej jakości preparaty są kluczowym elementem depilacji bez powikłań - zwróć szczególną uwagę na jakość i markę produktów używanych w naszym salonie i porównaj je z preparatami używanymi w innych salonach.

4. Lokalizacja
Nasze salony znajdują się w dogodnych miejscach w Centrum Warszawy.
Salon Belwederska 32 - vis a vis Hotel Hyatt
Salon Bonifraterska 8 - vis a vis Ambasady Chińskiej Repbliki Ludowej.
Nasi klienci mogą wygodnie dojechać do nas zarówno komunikacją miejską jak i samochodem - tuż przed salonami znajdują się wygodne miejsca parkingowe.

5. Elastyczność
W naszym salonie nie ma konieczności umawianie się na zabiegi depilacji - możesz przyjść w dowolnej chwili, maksymalny czas oczekiwania na zabieg będzie nie dłuższy niż 20min. Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz umówić się na konkretną datę - wystarczy jeden telefon do OUCH!

6. Ceny
Pracujemy na najlepszych dostępnych materiałach, zabiegi wykonuje wykwalifikowany personel - to wszystko w atrakcyjnych cenach. Cennik depilacji
Nie prowadzimy szkoleń na naszych klientach!

7. Bezpieczeństwo
Specjalizujemy się w jedynej bezpiecznej metodzie usuwania owłosienia, potwierdzonej przez badania kliniczne. Nie mamy pewności co do 100% bezpieczeństwa metody laserowej, z tego powodu nie oferujemy depilacji laserowej w naszym salonie. Depilacja woskiem jest najpopularniejszą metodą usuwania owłosienia, sprawdzoną przez miliony kobiet na całym świecie przez wiele lat.

TOP 5 zabiegów
1. Nogi
2. Nogi + bikini
3. Bikini brazylijskie
4. Bikini tradycyjne
5. Pachy
SALON MOKOTOWSKA
Nasz najnowszy salon przy ulicy Mokotowskiej /róg ul. Wilczej/. Czynne również w niedzielę!
SALON BELWEDERSKA 32
Odwiedź nasz salon - znajdujemy się w centrum Warszawy, tuż naprzeciwko Hotelu Hyatt / Regent.
WARTO WIEDZIEĆ
Jak przygotować się do zabiegu?
» więcej
PISZĄ O NAS
MAGAZYN URODA
"Postaw na sprawdzone metody."
Sprawdź najnowsze doniesienia medialne.
» sprawdź
PÓJDZIE GŁADKO!
Działamy błyskawicznie - wolna chwila w przerwie na lunch wystarczy na wszystkie podstawowe zabiegi. Dyskretnie, higienicznie, profesjonalnie.
DLACZEGO WARTO NAS ODWIEDZIĆ?
Dowiedz się co nas wyróżnia. Zmień przyzwyczajenia na lepsze.
» więcej